MHP lideri Bahçeli: Ülkücü katilleri ile hesaplaşacağız

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ülkücü Şehitleri Anma Günü’nde Ülkücü Şehitler Anıtı’nı ziyaret ettikten sonra açıklamalarda bulunuyor.

İşte Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları: İman ve inancıyla çelikleşen, irade ve idealleriyle çevikleşen, tehdit ve tehlikeler karşısında çelişkiye düşmeyen, korkuya ve korkuluklara eyvallah etmeyen, haklı ve meşru mücadelede hayatını ortaya koymaktan çekinmeyenlerin ortak unvanı tarih boyunca ‘kahramanlık’ olarak isimlendirilmiştir. Destan oldular, dilden anlatıldılar. 

KİRLİ OYUNLARI BOZUYORUZ

Ülkücü şehitlerimiz ölmedi, onlar diridir. Biz şehitlerimizle birlikte nefes alıyor, hedeflerimizi onlarla birlikte çiziyoruz. Onlara mahçup olmak istemiyoruz. Yalan ve iftiralara göğüs geriyoruz. Ülkücü görünen, ülkücülükten geçininlerin kirli oyunlarını bozuyoruz.

KESİNLİKLE HESAPLACAĞIZ

Dünün ülkücü katilleri sözde ülkücü savunması yapıyor. Bir senaryo ile üstümüze geliniyor. Ülkücü katilleri ile hesaplaşacağız.Elinde ve vicdanında kan bulunanlarla kesinle hesaplaşacağız.

MAHKEMEYE BAŞVURACAĞIZ

Halk TV, Now ve Sözcü olmak üzere, itibar cellatlarına soyunan, kimler varsa mahkemede dinlenmelerini, bilgi ve belgelerini mahkemeye sunmalarını istiyoruz. Bu konuda başvuruyu en kısa sürede yapacağız. Hesaplaşacağız, kesinlikle helalleşmeyeceğiz.

KUYRUK ACISINI BİLİYORUZ

Komünist taktiklerin davamız etrafında hesap mayınları yakında faillerini patlatacaktır. Bizden olmadığı halde bizimle ilgili konuşan, kokuşmuş zevatın kuyruk acısını biliyoruz. Cumhur İttifakı’nı zafiyete uğratmak maksadı ile bir senaryo ile üzerimize gelenlerin yumuşak karnımızı yoklayanların dış bağlantılı ajanlarla taşeronluk yapanları karşılayıp paramparça etmek nimet borcumuzdur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir