D-Smart Go’dan yüzde 23 indirim

“Web sitesinde bulunan ‘üye ol’ sekmesinde yer alan ‘promosyon kodum var’ bölümüne ‘23NISANDGO’ yazarak yüzde 23 indirimden yararlanılabiliyor. Kampanya 27 Nisan’a kadar devam edecek.

D-Smart GO’da yer alan eğitici çizgi film ve diziler ile çocuklar eğlenerek öğreniyorlar. Çocuklar için pek çok çizgi film ve dizi D-Smart GO’da ekranlara geliyor. En sevilen film ve diziler, belgeseller, çocuklar için çizgi filmler, merakla beklenen spor karşılaşmaları ve canlı TV’lerin yer aldığı D-Smart GO Mega Paket, aboneler için yüzlerce içerik sunuyor. 

Kullanıcı dostu ara yüzü ile ilgi alanlarına özel hazırlanan seçkilere tek bir noktadan ulaşmanın mümkün olduğu D-Smart GO, ekranların avantajlı uygulamalarından biri olarak öne çıkıyor. ‘TV İzle’ seçeneğinde, yayın akışına bağlı kalmadan paket dâhilindeki tüm TV kanalları 72 saate kadar geri alınabiliyor, yayınlanan program baştan izlenebiliyor ya da durdurulup, geri-ileri sararak da izlenebiliyor.

Ayrıca, “Bulut Kayıt” özelliği ile seçili TV kanallarındaki programları kaydederek bulutta kişiye özel ayrılan alanda 30 gün saklanabiliyor ve istenildiği zaman istenilen cihazdan izlenebiliyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir